WWE Smackdown-Raw
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ SAYGILARIMLA SMACKDOWN FORUM YÖNETİMİ!
WWE Smackdown-Raw
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ SAYGILARIMLA SMACKDOWN FORUM YÖNETİMİ!
WWE Smackdown-Raw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Smackdown-Raw

jeff hardy,edge,matt hardy,undertaker,big show,greaat khali,smackdown,raw,ecw,divas,rpg,videolar,smackdown videoları,smackdown resimleri,anketler,forum oyunları,mark henry,jeff hardy videoları,shad gaspard,jtg,trıple-h,shawn michaels,hbk,f-u

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Uyeoll10

semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım

2 posters
YazarMesaj
HARDY BOYZ
Admin
Admin
HARDY BOYZ

Aktiflik :
semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Left_bar_bleue999 / 999999 / 999semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Right_bar_bleue

Rep : 31

semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Empty
MesajKonu: semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım   semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 7:59 am

Gökhan Ünal'ın transferi sonrası kulübeye mahkum olması beklenirken, teknik direktör Daum'un, Denizlispor maçında ilk 11'de görev verdiği Semih Şentürk'ün keyfine diyecek yok.
Dünkü laktat testinde Önder’le birlikte en iyilerden biri olan golcü oyuncu, neşeli hareketleriyle dikkat çekti. Bir maçlık cezasını tamamlayan Kaptan Alex’in dönüşüyle birlikte yeniden kulübe yolu gözüken Semih, “Yedek kalmak her futbolcuyu üzer. Ama maçlar 11 kişiyle oynanıyor. Hoca kime şans verirse, saygı duymak gerek. Ben, kendimi her an oynayacakmış gibi hazır tutuyorum. Önemli olan takımın başarısı. Benim hayatım Fenerbahçe’den ibaret. Tam anlamıyla bir Fenerbahçe aşığıyım” diye konuştu.
http://smackdownfan.eniyiforum.org
JEFFREY-NERO-HARDY
Admin
Admin
JEFFREY-NERO-HARDY

Aktiflik :
semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Left_bar_bleue999 / 999999 / 999semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Right_bar_bleue

Rep : 18

MesajKonu: Geri: semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım   semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:07 am

sağol
http://smackdownfanclub.eniyiforum.org
HARDY BOYZ
Admin
Admin
HARDY BOYZ

Aktiflik :

Rep : 31

MesajKonu: Geri: semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım   semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 2:38 pm

ö.d
http://smackdownfan.eniyiforum.org

semih:ben bir fenerbahçe aşığıyım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEMİH KANKAMA HEDİYEM
» alex:fenerbahçe alarm veriyor!
» fenerbahçe için 1907 ye kadar sayalım...
» fenerbahçe teknik direktörü daum transfer listesi hazırladı!!!
» fenerbahçe teknik direktörü daum transfer listesi hazırladı!!!