WWE Smackdown-Raw
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ SAYGILARIMLA SMACKDOWN FORUM YÖNETİMİ!
WWE Smackdown-Raw
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ SAYGILARIMLA SMACKDOWN FORUM YÖNETİMİ!
WWE Smackdown-Raw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Smackdown-Raw

jeff hardy,edge,matt hardy,undertaker,big show,greaat khali,smackdown,raw,ecw,divas,rpg,videolar,smackdown videoları,smackdown resimleri,anketler,forum oyunları,mark henry,jeff hardy videoları,shad gaspard,jtg,trıple-h,shawn michaels,hbk,f-u

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
---emre aydın--- Uyeoll10

---emre aydın---

+2
JOHN CENA
-JEFF HARDY-
6 posters
YazarMesaj
-JEFF HARDY-
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
-JEFF HARDY-

Aktiflik :
---emre aydın--- Left_bar_bleue10 / 99910 / 999---emre aydın--- Right_bar_bleue

Rep : 0

---emre aydın--- Empty
MesajKonu: ---emre aydın---   ---emre aydın--- Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 8:46 am

benim en sevdiğim sanatçı olan emre aydın' ı biraz daha yakından tanıyalım:

Emre Aydın (d. 2 Şubat 1981, Isparta), Türk pop-rock sanatçısı.

İlköğrenimini Isparta Mustafa Şener İlköğretim Okulunda gördü.Liseyi Antalya Anadolu Lisesi'nde bitirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde eğitim gördü. 2002 yılında SingYourSong beste yarışmasında 6.Cadde isimli grubuyla Türkiye birincisi oldu. 5 Nisan 2003 tarihinde solistliğini ve şarkı yazarlığını üstlendiği grubu 6.Cadde`yle ilk ve tek albümlerini yayınladı. Aynı yıl gruptan ayrıldı.

Aynı dönem internet üzerinden yayınladığı "Belki Bir Gün Özlersin" isimli şarkısıyla özellikle genç kesim tarafından tanındı. Solo kariyerinin ilk çalışması olan "Afili Yalnızlık" albümü 10 Ekim 2006'da Sony Music BMG/GRGDN tarafından yayınlandı. İlk klip albüme de adını veren "Afili Yalnızlık" şarkısına Yon Thomas tarafından çekildi. Klipte Emre Aydın yerine ünlü oyuncu Şebnem Dönmez rol aldı. Ardından; "Kim dokunduysa sana ona git", "Git", "Belki bir gün özlersin" , "Bu Kez Anladım" ve son olarak "Dayan Yalnızlığım" şarkılarına klip geldi. Emre Aydın çektiği video kliplerle birçok müzik listesinde üst sıralara yerleşti.

Sanatçı en iyi çıkış, en iyi albüm, en iyi yorumcu gibi birçok dalda ödül kazandı. Gripin'in albümünde yer alan ve Emre Aydın'ın da eşlik ettiği "Sensiz İstanbul'a Düşmanım" parçası 11. İstanbul FM Altın Ödülleri töreninde En iyi şarkı, beste ve söz ödülünü almıştı.Ayrıca Emre Aydın MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2008 'da Dima Bilan, Leona Lewis gibi önemli sanatçıları alt sıralarda bırakarak 1. oldu.Emre; ikinci konsept albümünün temasını efkar olarak isimlendirdi. Bu türkçe albümün yanı sıra bir de ingilizce albüm çıkaracağını belirten ünlü rockçı şimdiden herkesi meraklandırıyor.
---emre aydın--- Emre_aydin_2
JOHN CENA
Yeni Üye
Yeni Üye
JOHN CENA

Aktiflik :
---emre aydın--- Left_bar_bleue10 / 99910 / 999---emre aydın--- Right_bar_bleue

Rep : 1

---emre aydın--- Empty
MesajKonu: Geri: ---emre aydın---   ---emre aydın--- Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:08 pm

bende çok seviyorum bunu avrupa nın en iyi sanatçısı seçildi...
HARDY BOYZ
Admin
Admin
HARDY BOYZ

Aktiflik :
---emre aydın--- Left_bar_bleue999 / 999999 / 999---emre aydın--- Right_bar_bleue

Rep : 31

---emre aydın--- Empty
MesajKonu: Geri: ---emre aydın---   ---emre aydın--- Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 1:02 pm

bende çok seviyorum evet
http://smackdownfan.eniyiforum.org
JEFFHARDY
Admin
Admin
JEFFHARDY

Aktiflik :
---emre aydın--- Left_bar_bleue555 / 999555 / 999---emre aydın--- Right_bar_bleue

Rep : 3

---emre aydın--- Empty
MesajKonu: Geri: ---emre aydın---   ---emre aydın--- Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 9:30 am

saol
http://wwetr-rpg.yetkinforum.com
JEFFREY-NERO-HARDY
Admin
Admin
JEFFREY-NERO-HARDY

Aktiflik :
---emre aydın--- Left_bar_bleue999 / 999999 / 999---emre aydın--- Right_bar_bleue

Rep : 18

---emre aydın--- Empty
MesajKonu: Geri: ---emre aydın---   ---emre aydın--- Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 3:31 pm

senden seviyor musunuz diye soruyorsanız
Spoiler:
Spoiler:
http://smackdownfanclub.eniyiforum.org
-MATT HARDY-
Moderator
Moderator
-MATT HARDY-

Aktiflik :
---emre aydın--- Left_bar_bleue544 / 999544 / 999---emre aydın--- Right_bar_bleue

Rep : 1

---emre aydın--- Empty
MesajKonu: Geri: ---emre aydın---   ---emre aydın--- Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 6:20 pm

bende seviyorum sopa
HARDY BOYZ
Admin
Admin
HARDY BOYZ

Aktiflik :

Rep : 31

---emre aydın--- Empty
MesajKonu: Geri: ---emre aydın---   ---emre aydın--- Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 4:42 pm

git şarkısı güzel
http://smackdownfan.eniyiforum.org

---emre aydın---
1 sayfadaki 1 sayfası