WWE Smackdown-Raw
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ SAYGILARIMLA SMACKDOWN FORUM YÖNETİMİ!
WWE Smackdown-Raw
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRSİNİZ SAYGILARIMLA SMACKDOWN FORUM YÖNETİMİ!
WWE Smackdown-Raw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Smackdown-Raw

jeff hardy,edge,matt hardy,undertaker,big show,greaat khali,smackdown,raw,ecw,divas,rpg,videolar,smackdown videoları,smackdown resimleri,anketler,forum oyunları,mark henry,jeff hardy videoları,shad gaspard,jtg,trıple-h,shawn michaels,hbk,f-u

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
KOFİ KİNGSTON Uyeoll10

KOFİ KİNGSTON

YazarMesaj
HARDY BOYZ
Admin
Admin
HARDY BOYZ

Aktiflik :
KOFİ KİNGSTON Left_bar_bleue999 / 999999 / 999KOFİ KİNGSTON Right_bar_bleue

Rep : 31

KOFİ KİNGSTON Empty
MesajKonu: KOFİ KİNGSTON   KOFİ KİNGSTON Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 5:33 am

Kofi Sarkodie-Mensah (d.14 Ağustos 1981) Kofi Kingston ismiyle bilinen Ganalı profesyonel güreşçi. Şuan da World Wrestling Entertainment'ın Raw şovunda Kofi Kingston adı altında güreşmektedir. WWE'de bir kere Intercontinental, bir kere World Tag Team (CM Punk ile) şampiyonluğu yaşadı. Ayrıca şuan da United States şampiyonudur.

Konu başlıkları [göster]
1 Güreş öncesi yaşamı
2 Kariyeri
2.1 İlk zamanları
2.2 World Wrestling Entertainment (2006–günümüze)
2.2.1 Eğitim kampları (2006–2007)
2.2.2 ECW (2007–2008)

Güreş öncesi yaşamı [değiştir]Sarkodie-Mensah Gana'da doğdu, ailesiyle birlikte 1992 yılında Amerika'ya geldi. Dedesi gibi öğretmen olması beklendi. Boston Koleji'nden mezun oldu.

Kariyeri [değiştir]
İlk zamanları [değiştir]Sarkodie-Mensah güreşe profesyonel olarak 2005 yılında Kofi Nahaje Kingston ismi ile başladı. 4 Haziran 2006'da PWF Mayhem Heavyweight şampiyonu Evan Siks ile karşılaşarak resmi olarak güreş kariyerine başladı. National Wrestling Alliance - New England, Millennium Wrestling Federation, New England Championship Wrestling, Eastern Wrestling Alliance ve Chaotic Wrestling gibi federasyonlarda güreşti.

World Wrestling Entertainment (2006–günümüze) [değiştir]
Eğitim kampları (2006–2007) [değiştir]Eylül 2006'da World Wrestling Entertainment ile kontrat imzaladı ve Georgia merkezli eğitim kampı Deep South Wrestling (DSW)'e yerleştirildi. 21 Eylül'de ilk maçına Kofi Nahaje Kingston ismiyle çıktı, Montel Vontavious Porter'a kaybetti. Bu maç televizyonda gösterilmeyen şov öncesi maçıydı. 2006 yılının tamamında ve 2007 yılının başlarında DSW'da ve Kentucky merkezli olan diğer bir eğitim kampı Ohio Valley Wrestling'de gözüktü. OVW'da Harry Smith ile "Commonwealth Connection" adlı takımda bulundu.

2007 yılının 5 ve 26 Mart günlerinde Kingston, Raw şovundan önce, Charlie Haas ve Trevor Murdoch'a karşı televizyonda yayınlanmayan maçlara çıktı. Bu maçlarda "Kofi Jamaica" ismini kullandı. Eğitim kamplarına döndüğünde ismini "Kofi Kingston" olarak değiştirdi. Mayıs ayında house showlarda yer aldı, 5 Mayıs'ta Shelton Benjamin'i Greenville, South Carolina'da, 6 Mayıs'ta da Val Venis'i Roanoke, Virginia'ya mağlup etti.

Haziran ayında Florida merkezli eğitim kampı Florida Championship Wrestling açıldığında, Kingston buraya gönderildi. 26 Haziran'da buranın ilk şovunda gözüktü, Eric Perez ile takım olup Keith Walker ve Ryklon Stephens ile karşılaştılar ama kaybettiler. Kingston, yılın geriye kalan büyük bir kısmında burada güreşti, daha sonra WWE'nin ana kadrosuna çağırıldı.
http://smackdownfan.eniyiforum.org

KOFİ KİNGSTON
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KOFİ KİNGSTON MÜZİK
» kofi kingston resimler
» kofi forum imzaları